Vystavovatelé a popis expozic veletrhu

Image

Z malé rodinné firmy dovážející do Čech špičkové švýcarské závitníky jsme se během téměř čtvrtstoletí své existence proměnili ve strojírenskou firmu střední velikosti. Dnes pro nás pracuje okolo devadesáti zaměstnanců a máme několik tisíc spokojených zákazníků. V našem portfoliu najdete obráběcí stroje, nástroje i technologie od těch nejrenomovanějších světových výrobců.

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis poskytovaný ke všem dodávaným produktům. Vysokou kvalitu služeb a výrobků potvrzuje fakt, že již od roku 2004 jsme držitelem certifkátu ČSN EN ISO 9001:2009. Od našeho vzniku vyznáváme stále stejné hodnoty - zaujetí strojírenstvím, milimetrově přesnou práci a stoprocentní kvalitu. 

Prezentovaná řešení

KITAMURA SuperCell  300 (KITAMURA Japonský výrobce obráběcích CNC center)

KITAMURA 4G

CORREA FOX (španělský výrobce CNC portálových a obráběcích CNC center)

HARTFORD HCMC (výrobce CNC strojů z TAIWANU)

AXILE G8

AXILE G6 s robotem

KITAMURA HX300/400

Image

Společnost technology-support s.r.o. působí na českém a slovenském trhu především v oblasti služeb a CAD/CAM dodávek pro uživatele, výrobce a prodejce CNC obráběcích strojů od roku 2003. Během této doby firma získala řadu stálých a spokojených zákazníků. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají. Vlajkovou lodí společnosti technology-support je CAD/CAM řešení GibbsCAM pro produkční obrábění. Se softwarem GibbsCAM je příprava NC programů flexibilní, rychlá a spolehlivá. Součástí našeho portfolia je dále i vysokotlaké a velkoobjemové chlazení a filtrace pro obráběcí stroje amerického výrobce ChipBLASTER. Od 1. 1. 2019 je ChipBLASTER novým členem skupiny švýcarské společnosti LNS, významného výrobce příslušenství pro obráběcí stroje, se současnou nabídkou podavačů tyčí, dopravníků třísek, odsávání a filtrace vzduchu a také systémů vodního hospodářství. Všechny tyto produkty na českém a slovenském trhu zastupuje společnost technology-support s.r.o. Naše společnost nabízí také řešení pro zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů CIMCO.

Image

Provedeme vás spletitým labyrintem digitální transformace­­­ a společně s vámi vybereme technologické řešení, které vám padne jako ulité. Partnerem strojírenských firem jsme už téměř 30 let. Nabízíme ucelené portfolio softwarových řešení pro strojírenství. Pomůžeme vám s technickou přípravou výroby, správou dat a výrobních činností, plánováním, programováním robotů i simulacemi automatických linek. Využít můžete také služby naší konstrukční kanceláře.

Image

Německá rodinná firma Schunk je lídrem v mnoha oblastech upínací techniky a automatizace. Ve svých výrobních závodech, rozmístěných po celém světě, vyrábí inovativní výrobky určené pro průmyslové použití.

 

 

Image

AXIMA Solutions je divize, která se zaměřuje především na dodávky řešení do průmyslu. Od základních položek, které drží na svém velkoobchodním skladě, jako jsou kabely, vypínače, svorky apod. až po projekty osvětlení celých výrobních hal, dodávky SW pro optimalizaci výroby, rozváděčů, zdrojů, robotů, senzorů, kamer a mnoho dalšího. AXIMA Solutions je také výhradním zastoupením pro 17 mezinárodních výrobních značek. To však neznamená, že je zcela jiná, řekněme, že je zaměřená i na jiný typ odběratelů než známe z typických elektrotechnologických velkoobchodů.

Image

Jako firma s rodinným vedením máme regionální kořeny a současně jsme prostřednictvím našich prodejních a servisních poboček integrováni do celosvětové sítě. Z našich výrobních lokalit v Grünkrautu v Baden-Württembergu a Willichu v Severním Porýní Vestfálsku zásobujeme průmysl obráběcích strojů, automobilový a letecký průmysl i energetickou a lékařskou techniku a mnoho dalších náročných průmyslových odvětví po celém světě.

Jsme vždy tam, kde nás potřebujete – a to již více než 50 let.

Každý z našich výrobků spojuje zkušenost a odborná znalost s citem pro řešení zaměřená na budoucnost. S rozsáhlým portfoliem našich služeb vytváříme pro naše zákazníky inovační náskok a jistotu, že od nás dostanou vždy to nejlepší řešení. O to se každý den zasazuje více než 550 zaměstnanců na celém světě.

Image

Jsme dceřinná společnost firmy SMW-Autoblok Spannsysteme GmbH, která patří do skupiny SMW Autoblok group. Poskytujeme technické poradenství a prodej upínačů obrobků v České a Slovenské republice.

Image

NEXNET, a.s. poskytuje služby v oblasti prodeje a technické podpory CAD/CAM aplikací a strojírenské výroby. Nabízíme softwarové produkty společností Hexagon AB, divize Manufacturing Intelligence, ANSYS a Roboris – softwary ALPHACAM, EDGECAM, CABINET VISION, NCSIMUL, RADAN, VISI, WORKXPLORE, ANSYS Discovery SpaceClaim, SpaceClaim Engineer a Eureka. K těmto produktům zajišťujeme kompletní servis včetně lokalizace, technické podpory a školení.

Image

Společnost HEIDENHAIN má rozsáhlý výrobní program, který nabízí řešení pro všechny aplikace, kde je vyžadována nejvyšší možná přesnost, spolehlivá reprodukovatelnost, vysoká dynamika strojů, snadná obsluha a samozřejmě maximální efektivita. Naše výrobky jsou používány na vysoce přesných obráběcích strojích, v provozech na výrobu a zpracování elektronických součástí, automatických systémech a strojích, v medicínské technice, pro výrobu výtahů, v automobilovém průmyslu a všude tam, kde je přesnost základním parametrem.

Image

Společnost Mitsubishi Electric je světovým lídrem v oblasti průmyslové automatizace. Řešení Mitsubishi Electric jsou úspěšně používána v průmyslových odvětvích jako jsou automobilový průmysl, F&B, spotřební elektronika, průmyslová technika, věda, energetika, vodní hospodářství a řízení budov. Inovativní přístup k Průmyslu 4.0 umožňuje díky japonské koncepci e-F@ctory zvyšovat efektivitu a kvalitu výroby při současné redukci nákladů. Všechny produkty společnosti Mitsubishi Electric jako programovatelné PLC, řešení pro pohony, průmyslové roboty, dotykové panely, laserové stroje a řídící jednotky pro CNC jsou oceňovány jako špičkové produkty v daných oborech a přinášejí obchodní úspěch po celé Evropě více než 30 let.

Image

Nabízíme prodej, technickou podporu, servis a školení průmyslových robotů, CNC řídicích systémů, plnohodnotných obráběcích center Robodrill, drátořezů Robocut a plně elektronických vstřikovacích lisů Roboshot japonské značky FANUC.

Prezentovaná řešení

Návštěvníkům představíme trendy v robotizaci CNC strojů nejen v rámci doprovodného programu, ale také na našem demu, které ukáže v praxi kolaborativní robot CRX.

Image

Společnost Pimpel se zabývá digitalizací strojírenské výroby pomocí: CAM software ESPRIT – software pro frézovací centra, soustružnická centra, soustružnicko-frézovací centra, EDM a 3D Tisk Virtuálního dvojčete CHECKitB4 s integrovaným vNC kernelem konkrétního stroje

Prezentovaná řešení

  • CAM software ESPRIT - software pro frézovací centra, soustružnická centra, soustružnicko-frézovací centra, EDM a 3D Tisk
  • CHECKitB4 – digitální dvojče CNC strojů s integrovaným řídicím systémem
Image

Přinášíme inovativní řešení

Ve společnosti Renishaw navrhujeme, vyvíjíme a dodáváme řešení a systémy, které vynikají nepřekonatelnou přesností, kontrolou a spolehlivostí. Naše metrologické produkty umožňují významně snižovat dobu potřebnou pro výrobu a kontrolu součástí a udržovat spolehlivý chod strojů.

Prezentovaná řešení

  • 5osé obrábění a měření
  • Kompletní proces od 3D tisku po hotový dílec
Image

Firma Heule Germany

Nejinovativnější dodavatel nástrojů k oboustrannému opracování otvorů hran v jedné pracovní operaci ONE OPERATION, ekonomické dopředné a zpětné odjehlení, sražení hran v jednom pracovním kroku s jednoduchou výměnnou nože, oboustranné tvarové a rovinné zahlubování nezávisle na stroji.

Image

Firma V-Tech je technologická firma s vlastní výrobou. Zaměřuje se na přesné strojní třískové obrábění a vývoj vlastních výrobků jako jsou pneumatické rychloupínače ZEPO-v a monitorovací SW CNC SENSOR.

Prezentovaná řešení

  • Rychlovýměnné pneumaticky ovládané upínače ZEPO-v a jejich aplikace v upínacích základnách a modulech pro automatizované provozy.
  • Software CNC SENSOR pro sběr a vyhodnocení strojních dat z CNC obráběcích strojů.
Image

Společnost SoliCAD je dodavatel CAD/CAM řešení včetně technické podpory a školení zahrnující produkty progeCAD, Alibre Design, SprutCAM, Visual Components.

Také navrhujeme a dodáváme automatizaci výroby a robotické buňky, například 5osé robotické obrábění, robotické broušení a dále robotickou obsluhu strojů a paletizaci. Ve Visual Components Vám také vytvoříme digitální dvojče nebo vytvoříme simulaci výroby.

Prezentovaná řešení

  • 5 osé obrábění pomocí robotu COMAU NJ-130 a jeho offline programovaní v SprutCAM Robot
  • SoliCAD binpicking řešení pomocí kolaborativního robotu COMAU Racer 5 – Cobot
  • Visual Components – nástroj pro tvorbu digitálního dvojčete a simulace výroby
Image

Jsme poradenská společnost, která zajišťuje zpracování veškeré potřebné dokumentace spojené s podáním žádosti o dotaci ze strukturálních fondů EU včetně výběrového řízení a následného monitoringu projektu.

Počátek naší činnosti se datuje na rok 2010, kdy jsme začali působit jako samostatná divize společnosti 201 s.r.o., která se zabývá zahraničním obchodem. V březnu 2012 jsme se z důvodu růstu organizačně vyčlenili a nadále působíme na trhu pod názvem 201 consulting s.r.o.

Za více jak deset let jsme zpracovali dotace pro podnikatele s plánovanou investicí za více než čtyři miliardy korun.

Od roku 2010 pomáháme podnikatelům zorientovat se v labyrintu evropských dotací. Garantujeme spolupráci s prvotřídními odborníky, kteří jsou jedni z nejlepších v daném odvětví. Bezmála čtyřem stovkám firem jsme pomohli získat financování ze strukturálních fondů Evropské unie na projekty v hodnotě vyšší než čtyři miliardy korun. V roce 2017 se naše společnost zařadila mezi finalisty 10. ročníku soutěže Ocenění českých podnikatelek pořádané agenturou HELAS.

Image

Na českém a slovenském trhu výhradně zastupujeme německého výrobce brousících strojů Geibel & Hotz GmbH. Stroje Geibel & Hotz jsou universální brusky určené do nepřetržitých a těžkých provozů. Obsluha, ovládání těchto strojů a programování je při tom velmi snadné.

Image

Výrobce briketovacích lisů pro lisování kovových třísek z obrábění.

Prezentovaná řešení

  • Briketovaíc is iSwarf 50 pro lisování třísek z obrábění. Možné použití přímo pod dopravník obráběcího stroje

Další vystavovatelé a upřesnění expozic bude postupně doplňováno...

Copyright © 2022 TRADEMEDIA INTERNATIONAL. I {n3tcookieconsent settings}Nastavení cookies{/n3tcookieconsent} I Všechna práva vyhrazena.

logo footer 

Back to Top